آیا می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید ؟

تولید ماشین آلات بادکن و پت

ما جهت رفاه حال مشتریان عزیز با ارائه ی مشاوره ی رایگان بهترین دستگاه ها را بسته به کار شما پیشنهاد میدهیم. توجه داشته باشید که تمامی ماشین آلات تولیدی این شرکت طبق استاندارد و از متریال با کیفیت جهت تولید آن استفاده میشود.

با بهترین کیفیت

طراحی و ساخت بطری و قالب

پس از طراحی بطری و قالب مطابق با سلیقه مشتری و تایید طرح ، با بهترین کیفیت و با در نظر گرفتن شرایط و ویژگیهای تولید محصول با استفاده از متریال مختلف تولید می گردد.

طراحی دقیق

تعمیرات و overhaul

این شرکت میتواند ماشین آلات شما را که پس ازسالیان طولانی در حال کار بوده و حال به مشکل خورده است را به بهترین شکل ممکن تعمیر و یا به اصطلاح overhaul کند. تا شما بتوانید دوباره مثل گذشته از بالاترین میزان کارایی دستگاه خود استفاده کنید.

گارانتی تضمینی

فروش تجهیزات

همچنین شرکت همتا ماشین به صورت خورده و با قیمتی مناسب لوازم و تجهیزاتی که دستگاه شما به آن نیاز دارد را در اختیار شما قرار دهد. به دلیل مشکلات اقتصادی و ثابت نبودن قیمت ها لطف بابت تهیه هر آنچه که احتیاج دارید تماس بگیرید.

قیمت مناسب

شرکت همتا ماشین مفتخر است که طی بیش از 15 سال تجربه دستگاه های بادکن و پت را با بالاترین درجه کیفیت تولید کند.

طراحی عالی
همواره تلاش کرده ایم در طراحی و تولید محصولات خود تمامی جوانب را در نظر بگیریم و دستگاهی بی نقص به بازار کشور عزیزمان ایران ارئه دهیم.
کیفیت عالی
این تضمین را به شما میدهیم که در تولیدات خود از بهترین جنس و متریال موجود در بازار استفاده کنیم تا بتوانیم به شما محصولی کامل و بی نقص ارائه دهیم.
نیروی متخصص
در انتخاب نفراتی که در شرکت مشغول هستند به شدت سخت گیر بوده ایم تا بتوانیم افرادی با تجارب کاری بالا را در تیم خود داشته باشیم.
خدمات و گارانتی
تمامی محصولات ما برای اطمینان خاطر مشتریان عزیزمان دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است.