شرکت همتا ماشین مفتخر است که طی بیش از 15 سال تجربه دستگاه های بادکن و پت را با بالاترین درجه کیفیت تولید کند.

تولید ماشین آلات بادکن و پت
شرکت همتا ماشین مفتخر است که طی بیش از 15 سال تجربه دستگاه های بادکن و پت را با بالاترین درجه کیفیت تولید کند. ما جهت رفاه حال مشتریان عزیز با ارائه ی مشاوره ی رایگان بهترین دستگاه ها را بسته به کار شما پیشنهاد میدهیم. توجه داشته باشید که تمامی ماشین آلات تولیدی این شرکت طبق استاندارد و از متریال با کیفیت جهت تولید آن استفاده میشود.
طراحی و ساخت بطری و قالب
پس از طراحی بطری و قالب مطابق با سلیقه مشتری و تایید طرح ، با بهترین کیفیت و با در نظر گرفتن شرایط و ویژگیهای تولید محصول با استفاده از متریال مختلف تولید می گردد. در قالب های ساخته شده تجربیات چند ساله قالبسازی و تولید بطری بکار گرفته شده و سعی شده است تا قالب های تا حد امکان استاندارد بوده و در هنگام تولید بالاترین کیفیت محصول را در پی داشته باشد.
تعمیرات و overhaul
این شرکت میتواند ماشین آلات شما را که پس ازسالیان طولانی در حال کار بوده و حال به مشکل خورده است را به بهترین شکل ممکن تعمیر و یا به اصطلاح overhaul کند. تا شما بتوانید دوباره مثل گذشته از بالاترین میزان کارایی دستگاه خود استفاده کنید.
فروش تجهیزات
همچنین شرکت همتا ماشین به صورت خورده و با قیمتی مناسب لوازم و تجهیزاتی که دستگاه شما به آن نیاز دارد را در اختیار شما قرار دهد. به دلیل مشکلات اقتصادی و ثابت نبودن قیمت ها لطف بابت تهیه هر آنچه که احتیاج دارید تماس بگیرید.