اگر بخواهیم نسبت به شرکت همتا ماشین نگاهی کلی داشته باشیم میتوان گفت این شرکت با استفاده از تجربه 18 ساله خود یکی از بهترین ها در حوزه کاری خود می باشد به طوری که توانسته با ارائه خدمات و تولیدماشین آلاتی با کیفیت و قیمتی مناسب از محبوبیت زیادی در بازار صنعت ایران داشته باشد.
______________

مدیرعامل این شرکت میگوید :

همواره سعی بر این داشته ایم کیفیت را به سود برتری بدهیم تا بتوانیم با تولید دستگاهی با کیفیت نیاز صنعت کشور عزیزمان ایران را برآورده کنیم باشد تا صنعت ایران روز به روز پله های موفقیت را طی کنید و کشوری مستقل از هرگونه مشکلات داشته باشیم.

شرکت ما در تولید ماشین آلات صنعتی در حوزه بادکن و پت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره برداری از ماشین آلات شرکت های بزرگی که دراین حوزه فعالیت دارن دستگاهی با کیفیت تولید میکند به صورتی که تمامی محصولات خود را به مدت 2 سال بیمه و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه میدهد.

ما در تولید ماشین آلات خود از بهترین برند ها استفاده میکنیم زیرا استفاده از برند های متفرقه باعث میشود که کیفیت دستگاه ها به شدت افت پیدا کند ( این موضوع برای ما غیر قابل تحمل است )

همچنین کار اصلی شرکت تنها تولید نیست بلکه ما با استفاده از نظر سنجی از مشتریان خود سعی داریم کیفیت تولیدات خود را روز به روز افزایش دهیم.

کافی است تنها یک بار از محصولات و خدمات شرکت ما استفاده کنید تا مشتری دائمی ما شوید.

متخصصین حرفه ای همتا ماشین

یکی دیگر از نقاط قوت شرکت همتاماشین بهره گیری از متخصصین مجرب در طراحی و  تولید ماشین آلات صنعتی در حوزه بادکن و پت است به صورتی که تمامی تولیدات خود را با طراحی اصولی و در نظر گرفتن مشکلات و ایرادات احتمالی کیفیت را به بالاترین سطح خود میرساند.

با همتا ماشین در صنعت بی همتا باشید.